درباره ما

شرکت صنایع بلبرینگ هنر آرتا کیان

از سال 1384 که همزمان با تحصیل در رشته زبان انگلیسی وارد بازار قطعات صنعتی(بیرینگ ها و متعلقات) شدم با توجه به اینکه شاهد مشکلات عدیده مشتریان و صنعتگران در تامین کالاهای اصلی بودم، همیشه این ایده در ذهن بنده بود که روزی بتوانم با ایجاد یک گروه متخصص و مجرب قدمی هر چند کوچک برای تحقق اهدافم در زمینه رساندن کالای با کیفیت به دست صنعتگران بردارم.

این موضوع عاملی بود برای ترغیب اینجاب که پس از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه، کسب تجارب و گواهینامه های معتبردر زمینه بیرینگ ها، یاتاقان ها و … نسبت به تشکیل گروه صنایع بلبرینگ هنر قدم بردارم.

امروز با افتخار می توانیم اعلام کنیم با یاری پروردگار بعد از یک دهه ارتباط با صنایع مختلف کشور و برند های معتبر در نقاط مختلف جهان، توانسته ایم نقشی ویژه در بحث واردات و تامین بیرینگ ها در صنایع کشور ایفا کنیم.

خداوند را شاکریم که در راستای رسیدن به این مهم هر لحظه به دنبال کسب دانش و تجربه بیشتر هستیم و در این مسیر متعهد می شویم که با وجود تمامی مشکلات اعم از محدودیت ها و محاصره های اقتصادی کشورمان در زمینه های مختلف از هیچ تلاشی دریغ نکنیم و صادقانه در خدمت شما مشتریان و صنعتگران عزیز باشیم. این آرمان میسر نخواهد گردید جزبا اعتماد شما بزرگواران به گروه صنایع بلبرینگ هنر.

شایان ذکر است مادامی که صنعتگران عزیز کشورمان به صورت علمی، کارشناسانه و شفاف با موضوع خرید قطعات اصلی و با کیفیت برخورد نکنند و همچنین تامین کنندگان قطعات صنعتی به دنبال روش های نوین برای تجارتشان نباشند صنعت کشورمان در این بیراهه قرار خواهد داشت.

امیدمان روزی است که کالاهای اصلی و با کیفیت به آسانی در دسترس شما مشتریان عزیز قرار گیرد.

با تشکر – میثم نعمتی هنر

باز کردن چت
1
مشاوره رایگان
شرکت صنایع بلبرینگ هنر
سلام
میتونم کمکتون کنم ؟

صنایع بلبرینگ هنر بعد از یک دهه ارتباط با صنایع مختلف کشور و برند های معتبر در نقاط مختلف جهان، نقشی ویژه در بحث واردات و تامین بیرینگ ها در صنایع کشور داشته است.

تهران- خیابان سعدی جنوبی – خیابان اکباتان – کوچه ناظم الاطباء شمالی – پاساژ مبصر – طبقه 2 - پلاک 91

02133965570 - 02133965580 - 09121243639

Maysam.bearing.mn@gmail.com

طراحی سایت و سئو : وب رمز
تمام حقوق وب سایت متعلق به هنر آرتا کیان میباشد.